GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 12498285
nr 1249 8285
Kryddburkar
Pyro, 2+ 5 st. Höjd: 10-15
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:04:48
18/4 01:39:47
Pyro